Іван Дорн якийсь час тому вирушив до Європи, зараз він продовжує виступати у різних країнах світу, включаючи навіть Велику Британію.

Виконавець опинився в Лондоні, потішивши українців піснями із різних періодів свого життя. Але без конфузів не обійшлося. Все через нещодавно опубліковане відео Івана Дорна в соціальній мережі Instagram, де він, у перервах між композиціями, прочитав кілька римованих рядків із досить неприємним вмістом.

Іван Дорн, фото: Instagram
Іван Дорн, фото: Instagram

"Поки той путін марно прагне нас убити, ми - українці тихо ширимо кордон. В нас тишком-нишком вже з'явилась польська область, сьогодні ми до нас запишемо Лондон", - каже він.

Користувачам у коментарях не сподобалося те, що Іван Дорн раптом вирішив приєднати чужі території Україні, адже це може здатися образливим для мешканців країн, які дали притулок нашим жінкам.

Популярні новини зараз
Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"
Показати ще

Іван Дорн, фото: Instagram
Іван Дорн, фото: Instagram

"Жартувати про кордони чужих країн і "розширення нашого" це крінж, чувак", "Що ти несеш?", "Дуже некрасиво стосовно наших сусідів. Видаліть, будь ласка, повідомлення. Нам тільки поляки допомагають. А ви зараз взагалі жартома. приєднали їх до України. Треба поважати кордони, бо сходимося до сусідів із параші", - пишуть українці.

Коментарі до Івана Дорна, скріншот: Instagram
Коментарі до Івана Дорна, скріншот: Instagram

Коментарі до Івана Дорна, скріншот: Instagram
Коментарі до Івана Дорна, скріншот: Instagram

Нагадаємо, Лондон перетворив Івана Дорна на "Червону шапочку", таких вовки не їдять: "Що тут подивитися?"

Як повідомляв "Знай.uа", Іван Дорн "скасував" свій день народження заради відновлення Миколаєва: "Тримаємося разом"

Знай.ua писав, Іван Дорн заспівав про непокорену Україну, яка стійко тримає удари росії, і освідчився в коханні