У серпні 2022 року стало відомо, що мер Києва Кіталій Кличко офіційно розлучається зі своєю дружиною Наталією, яка вже довгі роки проживає окремо від нього у Німеччині. Зараз вона хоче повернути собі дівоче прізвище.

Про це Наталія повідомила у своєму Instagram. Вона планує змінити прізвище у всіх соціальних мережах та медіа найближчим часом. Таким чином жінка хоче розпочати новий розділ життя.

Наталія Кличко, instagram.com/natalia_klitschko_official
Наталія Кличко, instagram.com/natalia_klitschko_official

"Протягом останніх 25 років багато хто з Вас знали мене як Наталію Кличко, і лише деякі з Вас знали моє справжнє ім'я - Наталія Єгорова... Я хочу продовжити свій новий життєвий шлях і розпочати нову історію, яку я починаю писати з чистого аркуша під своїм власним ім'ям", - написала Наталія.

Колишня мера зазначила, що головна причина – це розлучення, але вона з повагою відпускає те, що з ним пов'язане. Також Наталія заявила, що продовжуватиме допомагати жінкам та дітям, а під час війни це дуже актуально.

Популярні новини зараз
Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Ціни кусаються сильно, не кожен гаманець потягне: скільки просять за полуницю та черешню наприкінці травня Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат
Показати ще

"Я й надалі буду голосом для тих, у кого його забрали, і для тих, хто не може сьогодні говорити за себе.Я продовжуватиму нести Світло, Добро і Любов у цей божевільний світ. І я буду прагнути з кожним наступним кроком ставати кращою версією себе. Ваша Наталія Єгорова", - підбила підсумки вона.

Раніше ми писали про те, що колишня Наталія розповіла на своїй сторінці про трагедію.

Як повідомляв Знай.ua, колишня дружина Віталія Кличка Наталія вирушила до шаманів, шукати коріння предків: "Не вимагає розуміння мови"

Також портал Знай.ua писав, що Наталія Кличко після розлучення з мером Києва помчала лікувати душевні рани та похвалилася струнким тілом