Щоб полуниця, висаджена восени, добре прижилася та дала хороший урожай наступного року, потрібно дотриматися низки обов'язкових рекомендацій.

Насамперед потрібно пам'ятати, що якщо правильно підготувати ґрунт перед осінньою посадкою рослини, то полуниця добре приживеться, а відповідно й потішить врожаєм.

Як правильно підготувати грядку для осінньої висадки полуниці:

1. Ділянка під полуницю повинна бути сонячною. Категорично не рекомендовано висаджувати полуницю в тіні. З таких грядок жодної користі не буде. Адже за відсутності сонця врожаю не варто чекати. Іноді навіть за легкого затінювання ця культура не дає хорошого врожаю. Тому знайдіть для неї найбільш освітлену ділянку землі.

Збір полуниці, фото: Facebook
Збір полуниці, фото: Facebook

Популярні новини зараз
Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Крига скресла? У супермаркетах почали знижуватися ціни на яйця, скільки коштує десяток Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала"
Показати ще

2. Правильні попередники. Рекомендується навіть спеціально висаджують сидерати, щоб зробити грядки найбільш привабливими для культури. Однак це не є обов'язковим.

Досить добре полуниця росте після різного роду зелені, а також після часнику, моркви та буряку. Тут також варто враховувати схильність тієї чи іншої рослини до захворювань та інтерес шкідників. У випадку, якщо вони збігаються, то краще вибрати іншу ділянку землі.

3. Підживлення. Збагачений поживними речовинами ґрунт матиме позитивний вплив на родючість полуниці. Щобільше, завдяки цьому рослина добре приживеться й зможе пережити холодну пору року.

Використайте, наприклад, наступний варіант підживлення. Потрібно з'єднати по десять кілограмів компосту та перегною, додавши ще 0,5 кг попелу. Цей обсяг витрачається за кожен квадратний метр посадок.

Обрізка полуниці, скріншот із відео
Обрізка полуниці, скріншот із відео

Нагадаємо, питимемо несолодку каву і чай? Виробники цукру зіткнулися з проблемами

Як повідомляв "Знай.ua", про смажені страви доведеться забути: ціна на соняшникову олію викреслить їх з меню

Також "Знай.ua" писав, ці речі обов'язково потрібно мати вдома: як рятуватися при відключенні світла, газу та опалення