Пенсіонерам, які мають таке посвідчення, відкриють нові карти.

Про це повідомили представники Ощаду, відповідаючи на запитання пенсіонера на тематичному порталі Мінфін.

Ощадбанк Фото: скрін youtube
Ощадбанк Фото: скрін youtube

До банку звернувся чоловік із запитанням, що у нього закінчується термін дії електронного пенсійного посвідчення.

Термін дії картки (електронного пенсійного посвідчення) добігає кінця, а точніше у листопаді 2022 року. Підкажіть, будь ласка, скільки я ще можу користуватися даною карткою, і що необхідно зробити, щоб її перевипустити, – поцікавився клієнт.

Популярні новини зараз
Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Українцям можуть зупинити виплату пенсій: у ПФУ розповіли, хто ризикує залишитись без грошей Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня
Показати ще
Представники фінустанови відповіли, що оскільки Ощадбанк більше не випускає електронних пенсійних посвідчень, пенсіонерам замовлять нові пенсійні картки. Причому це має бути без особистого звернення клієнта автоматично. А наявним посвідченням може вільно користуватися до закінчення терміну його дії.

Нові електронні пенсійні посвідчення вже не відкриваються. Після закінчення терміну дії електронного пенсійного посвідчення вам буде відкрито нову пенсійну картку. Відповідно, зараз ви можете користуватися своєю карткою до останнього дня листопада. Для детальної перевірки, чи не була вам замовлена автоматично нова пенсійна картка, рекомендуємо зателефонувати за вашим фінансовим номером у контакт центр за номером 0800-210-800, – відповіли в Ощадбанку.

Скриншот повідомлення
Скриншот повідомлення

Нагадаємо, ми писали, що у безпеці лише Монобанк: українців попередили про масове закриття відділень.

Як повідомляв "Знай.ua" невелика економія або повний "блекаут": які пристрої тягнуть найбільше електроенергії в будинку.

Також "Знай.ua" інформував, чи доведеться українцям виплачувати іпотеку та інші борги за померлого родича, відповідь юриста.