Юрій Великий, пародист з "Кварталу 95" який від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну почав випускати пародії на російських діячів, не перестає тішити своїми влучними та дотепними жартами.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram, де на оновлення від пародиста підписані 96,7 тисячі осіб, Великий спародіював лукашенка, який вирішив нарубати дров для європейців, щоб, нібито "не дати Європі замерзнути".

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Великий у образі лукашенка розмірковує, яку деревину відправити у Європу, чи то дуба, чи то сосни. Та заявляє, що якби він дуба дав, у Європі би зраділи. Потім пародист розповідає, що вони з путіним більше вміють не рубати дрова, а ламати їх.

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Популярні новини зараз
Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Збільшення субсидії: хто має право отримати нову допомогу до кінця опалювального сезону "Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

"От наломати дров, це моє. Ми оно з путіним, з цією спецоперацією стільки дров наламали, на чотири покоління вистачить", - каже Великий-лукашенко.

Він також жартує про те, який лукашенко в ліжку "бревно", та розповів про медведєва, який коли приїздить, то одразу "в дрова".

Потім пародист показує лукашенка з в9язанням, і чищенням бульби, а на питання, що він робить відповідь - не дамо Європі з голоду замерзнути.

Коли ж великий відправляє лукашенка в туалет, то звідти він викриккує: "не дамо Європі без добрив лишитися".

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Фанати Великого високо оцінюють жарти пародиста:

"Найкращий пародист", "Геніально", "Дякую вам за настрій", - написали у коментарях.

Косентарі. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Коментарі. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Нагадаємо, ми писали, що зірка "Квартал 95" Юрій Ткач подався до інформаційних військ: "Сіє паніку в головах окупантів".

Як повідомляв "Знай.ua" зірка "Квартал 95" Юрій Великий випхав путіна з бункера на колесо огляду: "Зніміть його"

Також "Знай.ua" інформував, зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна "злиплася" з подружкою на одній жердині, спантеличивши українців.