Юрій Великий, пародист з "Кварталу 95" який від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну почав випускати пародії на російських діячів, не перестає тішити своїми влучними та дотепними жартами.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram, де на оновлення від пародиста підписані 96,7 тисячі осіб, Великий спародіював лукашенка, який вирішив нарубати дров для європейців, щоб, нібито "не дати Європі замерзнути".

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Великий у образі лукашенка розмірковує, яку деревину відправити у Європу, чи то дуба, чи то сосни. Та заявляє, що якби він дуба дав, у Європі би зраділи. Потім пародист розповідає, що вони з путіним більше вміють не рубати дрова, а ламати їх.

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Популярні новини зараз
25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Правда про російську "могилізацію" та напрям наступу: Олег Жданов розповів про замисли путіна ПриватБанк дає студентам 50 гривень на каву: як отримати гроші Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм
Показати ще

"От наломати дров, це моє. Ми оно з путіним, з цією спецоперацією стільки дров наламали, на чотири покоління вистачить", - каже Великий-лукашенко.

Він також жартує про те, який лукашенко в ліжку "бревно", та розповів про медведєва, який коли приїздить, то одразу "в дрова".

Потім пародист показує лукашенка з в9язанням, і чищенням бульби, а на питання, що він робить відповідь - не дамо Європі з голоду замерзнути.

Коли ж великий відправляє лукашенка в туалет, то звідти він викриккує: "не дамо Європі без добрив лишитися".

Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Юрій Великий. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Фанати Великого високо оцінюють жарти пародиста:

"Найкращий пародист", "Геніально", "Дякую вам за настрій", - написали у коментарях.

Косентарі. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/
Коментарі. Фото: instagram.com/yuri_velikiy/

Нагадаємо, ми писали, що зірка "Квартал 95" Юрій Ткач подався до інформаційних військ: "Сіє паніку в головах окупантів".

Як повідомляв "Знай.ua" зірка "Квартал 95" Юрій Великий випхав путіна з бункера на колесо огляду: "Зніміть його"

Також "Знай.ua" інформував, зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна "злиплася" з подружкою на одній жердині, спантеличивши українців.