Гумористичне товариство "Дизель шоу" продовжує піднімати настрій українцям під час повномасштабної війни проти рашистів.

Наразі учасники подякували глядачам за відгуки щодо серпневих концертів, пов'язаних з тематикою останніх днів. У результаті вони знову вийдуть на сцену, щоб дарувати посмішки на обличчях тих, хто цього дуже потребує.

"Дизель шоу", фото: Instagram
"Дизель шоу", фото: Instagram

"Козацькому роду - козацький гумор! Такою буде тематика виступів. Тож запрошуємо всіх козаків та козачок. Осінні шоу так само організуємо на підтримку Збройних сил України. Ви можете долучитися до нашої перемоги та здобути незабутні враження!", - йдеться у публікації.

Але набагато цікавіше спостерігати за кадрами в опублікованому відео. На кількох кадрах з'являється Дмитро Танкович. Але на одному з них – у незвичайному вигляді. Футболка на ньому порвана, на обличчі та грудях видно криваві рани. Його, мабуть, хтось побив.

Популярні новини зараз
25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм
Показати ще

Дмитро Танкович та Єгор Крутоголов. Фото: скрін youtube
Дмитро Танкович та Єгор Крутоголов. Фото: скрін youtube

"Україна - це одна з небагатьох країн в історії людства, на території якої відбуваються повноцінні бойові дії, але країна не перестає жити", - пише один із користувачів у коментарях.

Нагадаємо, Єгор Крутоголов влаштував романтик із Вікторією Булітко прямо на сцені "Дизель шоу": "Зараз покажемо"

Як повідомляв "Знай.uа", Вікторія Булітко та Крутоголов з "Дизель шоу" придумали паролі для блокпостів: "Бурять не влазити в бандероль"

Знай.ua писав, Вікторія Булітко з "Дизель шоу" не витримала і натягла форму ЗСУ, є одне "але": "Через півроку"