Оля Полякова та Маша Єфросиніна вже обговорили один з одним та українцями важливі теми у житті будь-якої дівчини. Їхні дівич-вечори з розмовами та винцем допомогли розібратися у стосунках багатьом українкам.

Що ще приваблює жіночу стать, то це відвертість зірок українських екранів. Адже і Маша, і Оля гранично чесно відповідають на запитання та розкривають усю піднаготу свого особистого життя.

Після того, як "Королева ночі" поділилася тим, як успішний чоловік залишився без грошей, вона розпочала історію та про свої перші зароблені гроші на сцені.

Оля Полякова, скріншот з відео
Оля Полякова, скріншот з відео

Оля впевнена, що невдача з чоловіком дала поштовх її кар'єрі. Адже поки він вкладав у неї гроші - всі пісні та кліпи були "в стіл".

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Тисячі працівників підуть у простій: українські підприємства вимагають знизити імпорт електроенергії
Показати ще

"Мені пропонують проєкт, де я з хлопчиком з народу в дуєті беру участь у пісенному конкурсі (прим. ред. Сергій Лоб ). Ми виграємо цей конкурс і нам дають 500 тисяч гривень за курсом 8 (60 тисяч доларів)".

Це був 2010 рік, шоу "Народна зірка", співачка змогла протриматися в шоу одинадцять тижнів поспіль.

За результатами голосування журі та глядачів, Оля Полякова стала найкращою. Пара Полякової та Лоба обійшла пару Петі Чорного, який до останнього сподівався стати переможцем телешоу "Народна зірка".

У першому сезоні у шоу перемогли Потап, Настя Каменських та Уляна Рудакова.

Оля Полякова і Сергій Лоб, шоу "Народна зірка", скріншот з відео
Оля Полякова і Сергій Лоб, шоу "Народна зірка", скріншот з відео

Після перемоги Оля була впевнена, що такий тріумф – більша її заслуга.

"Я взяла цього хлопчика за шкірку і привела його до перемоги, я так завжди роблю. Це була моя перемога за духом. Хлопчик співав класно, але тягла його я".

Після конкурсу постало питання про поділ грошей. Адже раніше вони не обговорювали такий нюанс. Коли Сергій запитав, скільки із 60 тисяч доларів хоче Оля, вона розгубилася.

"Дай мені хоча б 10 тисяч" - відповіла "Королева ночі"

Тоді Оля Полякова і познайомилася із продюсером Михайлом Ясинським і вигадала кокошник. І це сподобалося народові.

Нагадаємо, що Оля Полякова із глибоким декольте розмахалася руками, щоб їй у відповідь кричали.

Раніше ми повідомляли, що Даша Астаф'єва у прямому ефірі поклала на лопатки Олю Полякову.