Які волонтери допомагають розносити мешканцям району, що опинилися в скрутному становищі.

Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

«Жінки-волонтери святкують по-своєму! Сьогодні нарешті запустили процес по виробництву напівфабрикатів, які волонтери допомагають розносити по мешканцях району, що опинилися в скрутному становищі. Добрі люди провели інструктаж і навчили наших дівчат працювати з обладнанням», - заявив Іван Лісовий.

Також він подякував власникам точки роздрібної торгівлі «Мука», які надали свої потужності та устаткування для спільної справи.

«Тепер маємо потребу в м‘ясі, картоплі, капусті в будь-яких кількостях!! Все це очікуємо за адресою вул. Солом‘янська, 24. Також можете допомогти нам фінансово. І пам’ятайте – ми переможемо! Слава Україні!», - додав він.

Популярні новини зараз
Індексація пенсій в Україні: які зміни готують у лютому Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що на базі Солом’янського ринку у Києві організували приготування їжі для військових, правоохоронців та мешканців.