Київський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації ухвалити, затвердивши порядок роботи інформаційно-телекомунікаційної системи управління спеціальними перепустками під назвою "Карантин" у місті.

Цей крок передбачає повернення серйозних обмежень, пов'язаних з громадським транспортом, за допомогою введення пропусків, якщо столиця опиниться в "червоній" зоні епідемічної небезпеки.

Громадський транспорт, фото: Знай.ua
Громадський транспорт, фото: Знай.ua

Їх введення не буде автоматичним, так як для цього буде потрібно окреме рішення Київської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Спецпропуску працюватимуть на транспортних і соціальних (якщо ви користуєтеся пільгами від держави) картах. Для цього роботодавцям потрібно буде зареєструватися на сайті цієї системи і згодом подати заявки з необхідною інформацією - ПІБ працівників, а також номери їх соціальних/транспортних карт.

Поповнення їх буде відбувається в стандартному режимі, але передавати іншим особам суворо заборонено.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом: "Медвечучело" путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Рішення комісії
Рішення комісії

Рішення комісії
Рішення комісії

Поки в Києві діятимуть обмеження "червоної" зони, iнші електронні квитки будуть деактивовані, як і QR-коди.

Нагадаємо, в Харкові встановлять 1000 "розумних камер" на дорогах: як вони будуть працювати і що зміниться для водіїв

Як повідомляв "Знай.ua", тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Знай.ua писав, в Кабміні збираються ввести щоденні уроки фізкультури для школярів: "Президент поставив завдання". У програмі уряду при цьому є стандарти якості фізкультурно-оздоровчої послуги.