Своїми думками він поділився в інтерв’ю КyivPress.

На питання «В якому напрямку рухається Київ?» Ігор Луценко чітко каже: «Звісно, місто в цілому деградує. Згадаємо кількість пробок, середню швидкість руху машин, якість повітря – тут точно нема жодного прогресу, а в певних ділянках очевидне погіршення».

Активіст пояснює, що в столиці зростає щільність забудови, навантаження на транспортні потоки і на комунікаційні мережі, внаслідок чого і погіршується якість життя киян.

Ігор Луценко визнає, що деякі дороги ремонтуються, а поодиноким зеленим зонам вдається отримати офіційний статус, але загальна ситуація щороку погіршується.

«Якщо ми фізично порахуємо кількість дерев і площу зелених насаджень у Києві – ці показники постійно зменшуються», - запевняє активіст.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин осоромилася гомофобними висловлюваннями: "Ти йдеш на х*й вслід за руским кораблем" Співачка М'ята показала, як Патрон буде діставати путіна з бункера: "Крим доведеться повернути" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

За його словами, така сама ситуація і з архітектурними та культурно-просторовими пам’ятками столиці.

Раніше Знай.ua писав, як у Чорнобилі знайшовся благородний рогатий красень.

Також ми писали, що під вікнами у Зеленського прикрасили ялинку і поставили карусель.