Про це він розповів в інтерв'ю виданню Kyiv.Press.

«Найголовніша проблема Києва – затори. Через неправильно збудовану систему транспортних розв’язок погано розподіляються потоки», - каже Борислав Береза.

Крім цього, каже він, затори утворюються внаслідок щільної забудови, адже мешканці міста не забезпечені розв’язкою. За його словами, якщо не зайнятися вирішенням цієї проблеми за найближчі два роки, то вона дуже посилиться, і її розв'язання дешевим та ефективним способом стане неможливим.

Крім цього, зазначив політик, важливою проблемою столиці є незаконні та хаотичні забудови, щільність яких зростає. Він додав, що через це на застарілу інфраструктуру здійснюється серйозне навантаження.

«І далі буде лише гірше. Через незаконну забудову знищують зелені зони, зносять історичні будівлі, руйнується архітектурний ансамбль міста. Незаконна забудова знищує обличчя Києва та негативно впливає як на життя в місті, так і на його привабливість як туристичного центру», - заявив Борислав Береза.

Популярні новини зараз
Співачка М'ята показала, як Патрон буде діставати путіна з бункера: "Крим доведеться повернути" Засновник "Азову" звернувся до українців с проханням притримати всі "секрети та інсайди": "Врятувати сталевих людей" "Ти помер": на росії влаштували похорони Дмитра Дюжева Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна"
Показати ще

Політик зауважив, що внаслідок названих проблем виникає ключова проблема Києва – екологія міста. Він зазначив, що у столиці є проблема із забрудненими повітрям та водою, зростання через це кількості серцево-судинних захворювань та захворювань дихальних шляхів у містян. Борислав Береза додав, що внаслідок цього кияни вкладають багато грошей у здоров’я.

Як повідомляв Знай.ua, Катерина Жук заявила, що «будинок-монстр» на Подолі – відображення дійсності Києва.

Також Знай.ua писав, що Андрій Задерейко пояснив, чому в центрі Києва встановлюються високі тарифи на парковку.