Унікальне озеро Вирлиця, що в Дарницькому районі столиці, ризикує бути забудованим. Активісти пригрозили столичній владі протестами.

Про це в інтерв’ю Kyiv.Press розповіла одна з засновниць руху за збереження Вирлиці Анастасія Гмирянська.

Вона каже, що проти забудовника вже відкрито кримінальне провадження за незаконне захоплення земель водного фонду. За словами Гмирянської, вони будуть добиватися через Київраду, щоб всі договори із забудовником було розірвано, а на території озера був створений заказник. Активістка переконана, що столичні депутати не усвідомлюють важливість питання і не хочуть чути киян.

«Якщо депутати Київради не будуть нас чути, то ми готові виходити на протести», - запевняє Анастасія Гмирянська.

Жінка додає, що для привернення уваги до проблеми вони планують проводити біля озера толоку, музичні вечори і навіть Форум громадянського суспільства, де можна буде послухати цікаві тематичні лекції.

Популярні новини зараз
Діють на газ, тепло та воду: уряд визначився з тарифами на комуналку Поїзда зупинятимуть серед маршруту: нові правила подорожей Понад 1500 грн до пенсії: ПФУ відзвітував про солідне підвищення, але не для всіх Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ
Показати ще

Раніше Знай.ua писало, чому у київському метро вперше закашлявся диктор.

Також Знай.ua розповідало, як у підземному переході Києва негода наробила біди.