Український архітектор Микола Левчук відмовився від пропозиції забудовника щодо реконструкції споруди його авторства у Києві на Січових Стрільців.

Про це в інтерв’ю Kyiv.Press розповіла речниця ініціативи «Зберегти Квіти України» Леся Донець.

«У Миколи Антоновича Левчука мали спитати, чи можуть вони вносити якісь зміни. Забудовник і його юрист казали, що зв’язувалися з Левчуком, але той живе в США і не захотів займатися проєктом через свій поважний вік. Потім виявилося, що насправді Левчук живе у Києві, чудово себе почуває і просто відмовив у будь-якому видозміненні «Квітів України», - розповідає представниця ініціативи.

Вона зазначила, що в архітектора є виключне немайнове право на свій твір, а його проєкт не можна видозмінювати без згоди оригінального автора.

«Юристи зацікавилися цією справою і зробили безпрецедентну історію для нашої країни – ніколи до цього не зупиняли будівельні роботи через закон про авторське право», - додає Леся Донець.

Популярні новини зараз
Де купити живу ялинку у Києві? Українці дізналися, коли розпочнуться новорічні ярмарки з лісовими красунями Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?" Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Київ посів 11 місце у світовому рейтингу, але пишатися нічим.

Також Знай.ua розповідав, що у Києві на Пішохідно-велосипедний міст (або "міст Кличка") виїхало багатотонне авто комунальників.