У зоні відчуження помітили легендарних коней Пржевальського. Якимось дивом цих красенів вдалося "спіймати" у кадрі.

Світлини на своїй сторінці в Facebook публікують працівники Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Довідково: коні Пржевальського - це підвид дикого коня, який назвали на честь першовідкривача - мандрівника Миколи Пржевальського.

В природному середовищі ці коні перестали існувати в 20 столітті, їх винищили.

Проте вони збереглися у зоопарках, завдяки чому фахівці зуміли відтворити їхню популяцію.

На сьогодні це єдиний вид диких коней, що існує на волі, а також єдиний представник ряду коней у дикій фауні України.

Тим часом на Львівщині звільнили ведмедя, над яким знущалися 12 років. Повідомляється, що на Львівщині звільнили ведмедя Михайла, якого 12 років утримували на території готельно-ресторанного комплексу Шепільська в жахливих умовах. Власники тварини постійно обманювали відвідувачів і говорили про те, що з ним добре поводяться. Насправді ведмедя тримали в крихітному вольєрі і всіляко над ним знущалися.

Нагадаємо, що у зоні відчуження засікли стадо здичавілих корівок

Популярні новини зараз
Гроші надійдуть до кінця червня: кого торкнеться Пенсію нараховують меншою через один пункт Малозабезпеченим виплатять допомогу у липні: хто і скільки отримає Кінець бусифікації: як змінять мобілізацію та кого торкнеться
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Запоріжжі судитимуть шкуродера, який угробив таксу

Також, "Знай.uа" писав, що "Єгипетський злодій" позбавив харків'ян врожаю капусти