Стало відомо про те, що в Києві можуть звільнити вчителя. Все через конфлікт через бюджет з батьком одного з учнів.

Таким чином повідомляється, що в ліцеї №157 в Києві виник конфлікт між викладачем Сергієм Берендєєвим і батьком одного з учнів. Через це вчителі хочуть звільнити, але, учні проти.

Про це стало відомо завдяки посту на сторінці Сергія Берендєєва в соціальній мережі Facebook.

Він викладає в ліцеї історію і право, при цьому також є автором одного з підручників, і є класним керівником 11 класу.

Популярні новини зараз
Зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька обурила українців кадрами відпочинку за кордоном: "Не час хвалитися" Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"
Показати ще

Викладач поскандалив з одним з батьків, який є автором Громадського бюджету ліцею.

Почалося все з того, що батько сказав учням піти з уроку для того, щоб прорепетирувати вальс, і відразу заплатив вчителю танців. Це не влаштувало Сергія Берендєєва, і він попросив учнів повернутися назад, так як у них на носі ЗНО, і потрібно готуватися.

Через цей конфлікт керівництво школи вимагає, щоб вчитель звільнився за власним бажанням, але, діти почали підтримувати свого вчителя.

Нагадаємо, раніше В українській школі гримить скандал через побори: "обізвали нас жебраками свинями!"

Як повідомляє портал "Знай.ua" Вчителька піде під суд через жорстоке цькування учениці: "моя дитина стала її особистим ворогом"

Також "Знай.uа" писав, що На Київщині гримить скандал у шкільній їдальні: "Покажіть, чим годують наших дітей!"