Мер Києва Віталій Кличко захворів і через це переклав свої обов’язки на іншого. Про це стало відомо з розпорядження, оприлюдненого на сайті Київської міської держадміністрації.

Зазначається, що на час тимчасової відсутності Кличка на робочому місці його обов’язки виконуватиме його заступник - Валентин Мондриївський. Відповідний документ столичний градоначальник підписав учора, 25 лютого.

“Покласти на Мондриївського Валентина Миколайовича – заступника голови Київської міської державної адміністрації – обов’язків голови Київської міської державної адміністрації з 25 лютого 2021 лютого на період моєї тимчасової непрацездатності“, – зазначається в документі.

Яка саме хвороба спіткала Кличка, в розпорядженні уточнювати не стали. Коли Кличко повернеться на робоче місце, також не вказується.

Популярні новини зараз
На українців чекає жахлива зима: Генсек НАТО видав свій прогноз "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла
Показати ще

Нагадаємо, раніше Кияни втрачають мільйони гривень у заторах: "з кожним роком все гірше"

Як повідомляє портал "Знай.ua" Кличко збрехав щодо старту ремонту мосту Патона, - блогер

Про це повідомив політичний експерт і блогер Віктор Таран на своїй сторінці в мережі Facebook.

Також "Знай.ua" писав, що Кияни пішли напором на Кличка за покривання забудовників і комунальний хаос: "це вже не Майдан буде, а війна!"