Під Києвом очікується реконструкція найбільшого сміттєзвалища, на яке витратять більше 320 мільйонів гривень. Замовником робіт стало ПрАТ "Київспецтранс", а виконавцем - ТОВ "Будівельне управління механізації".

Про це повідомляють у сюжеті «Наші гроші», посилаючись на дані системи держзакупівель "Прозорро".

Реконструювати сміттєзвалище під селом Підгірці Обухівського району намагаються вже втретє. У перший раз, в 2018 році, переможцем тендеру стало ТОВ "будівельна компанія "Адамант", з сумою в 326,49 мільйонів гривень. Фірма встигла отримати з цих грошей більше 200 мільйонів гривень.

У 2020 році вже ТОВ "Хозхімсервіс" отримало підряд на реконструкцію полігону, на суму в 353,31 мільйонів гривень. Тоді кошти за договором не перераховували.

Популярні новини зараз
Світлана Тарабарова розповіла про реакцію Регіни Тодоренко на війну: "Наші люди такого не пробачають" Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися
Показати ще

Тепер новий підрядник повинен завершити розпочаті роботи-виконати складування , облаштувати підпірну стінку, систему каналізації, очисних споруд, дренажу, котельні, доріг, освітлення, огорожі, автоматизації. Закінчити роботи повинні до 2022 року.

Нагадавши, Знай повідомляв, що в Тернопільській області еко-активісти зафіксували самоуправство і свинство співробітників лісгоспа. у Збаразькому районі в лісі було виявлено місце, де лісгосп пиляв дерева і розчищав сухі гілки, а потім залишив після себе звалище.

Також Знай писав, що у Києві посеред дороги відкрився вхід до Нарнії", городяни лютують: не приведи Господь...

Нещодавно Знай передавав, що в Дніпрі полігон для твердих відходів душить місцевих жителів.