Стало відомо про те, що професор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко публічно розкритикувала новий закон про мову і поскаржилася на цькування. Їй дали офіційну відповідь.

Таким чином, повідомляється, що на сайті самого університету опублікували звернення голови первинної профспілкової організації співробітників університету.

Її висловлювання зустріли негативно як керівництво навчального закладу, так і самі студенти.

Використання української мови в освітньому процесі і діловодстві є традицією і переконанням членів колективу університету, який відстоює позиції виконання всіх норм і вимог, які прописані в Конституції і законодавстві України.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Показати ще

Частина студентів негативно налаштовані проти викладачки, яка нешанобливо ставиться до української мови, і не хочуть з нею співпрацювати надалі.

Незважаючи на те, що питання дуже гостре, завдає імідж навчальному закладу, Університет діятиме відповідно до законодавства.

Це питання найближчим часом обговорюватимуть на засіданні Вченої ради університету.

Нагадаємо, що викладачка поскаржилася на" цькування "через українську мову:»відчуваю себе Російською". Євгенія Більченко назвала Україну тоталітарною державою. Скандальне відео опублікували "News_Kiev" в соціальній мережі Instagram.

Як повідомляв портал Знай.ua , у Києві, у Святошинському дитячому будинку-інтернаті персонал жорстоко знущався вихованців з аутизмом.

Також портал Знай.ua писав, що знаменитий київський бар " Хвильовий "опинився в епіцентрі мовного скандалу:"по-українськи незручно".