У Києві чергові зацепери влаштували покатушки на даху вагона метро. Про це повідомили у спільноті «Київ Оперативний» у соціальній мережі Facebook.

"Недоумство і відвага - девіз цих молодих хлопців, які вважають, що роблять дуже крутий вчинок. Київ, міст Метро", - написали автори повідомлення.

Кияни не оцінили сумнівного "подвигу" молодих людей, та ще й у січневі морози. На думку городян, дуже скоро батьки шибайголов будуть просити гроші на операцію.

"Буде що згадати", "Так, ще не всіх дебілів метро вбило...", "Потім в картці напишуть Covid", "Цих покидьків відразу треба без черги записати в донори, є люди, яким їх органи знадобляться більше, ніж їм", - впевнені городяни.

«Яскравий приклад знецінення свободи вибору відсутністю відповідальності. Якби батьки навчили їх бути кращою версією себе(чи суспільство?), то почуття власної ущербності їм не доводилося б так компенсувати", - міркують інші.

Популярні новини зараз

Колишня Потапа Ірина Горова захопила стрункою фігурою: "Потрібно пахати"

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Показати ще

«А чого вони у воду не стрибнули, як минулого разу?", "А чому не стрибають у Дніпро? Раніше так було", "Чим більше зацеперів, тим менше зацеперів", - з сарказмом пишуть деякі.

Нагадаємо, раніше У Києві малолітки-зацепери показали чудеса дурості, електричка ахнула: "злазь!"

Як повідомляє портал «Знай.uа» Зайці-зацепери: Дніпровські школярі осідлали тролейбус, щоб не платити за проїзд, - екстремальні кадри

Також «Знай.uа " писав, що Харківський ромео влаштував дике побачення в електричці: любов - в обмін на смартфон