Стало відомо про те, де в Києві планують побудувати нові станції метрополітену. Чергові плани від влади.

Таким чином, повідомляється, що Київ продовжує розвиватися, це відбувається щодня в різних сферах. Зокрема, це стосується і транспортної інфраструктури та нових станцій метрополітену.

На сторінці Генерального плану столиці в соціальній мережі Facebook з'явилася нова публікація, в якій розповіли, де ж найближчим часом будуть побудовані нові станції метрополітену.

Згідно Генерального плану, буде продовжена Оболонсько-Теремківська гілка до вулиці Дмитра Луценка. А ще буде побудована Подільсько-Вигурівська лінія до Кільцевої дороги.

Популярні новини зараз
В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу ПриватБанк запустив сервіс, на який довго чекали В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Планів багато, однак коли їх почнуть втілювати в життя - ніхто відповісти не може. Звучить лише"в найближчому майбутньому".

Раніше повідомлялося, що Київський метрополітен в 2020 році перевіз 279 мільйонів 484 тисяч пасажирів, що на 215 мільйонів 816 тисяч, або на 56 відсотків менше, ніж в 2019.

Раніше повідомляли, міністр Степанов відповів на всі питання про локдаун: що заборонено і чому потрібен жорсткий карантин.

Як повідомляв "Знай.ua", киян попросили "вийти" з метро і маршруток на час локдауна.

"Знай.ua" писав, чи скасують карантин в Україні після Різдва: Степанов прийняв остаточне рішення.

Степанов заявив, що Міністерство заздалегідь попередило про введення в Україні жорсткого карантину і бізнес до нього готовий.