Стало відомо про те, що Kyiv Smart City раптово припинив свою роботу. Е-квиток тепер можна придбати в іншому додатку.

Таким чином, повідомляється, що мобільний додаток Kyiv Smart City більше не працює. Коли користувач намагається туди зайти, йому вискакує повідомлення про те, що всі сервіси та електронний квиток тепер знаходиться в іншому додатку під назвою «Київ Цифровий».

Тепер жителям столиці, які раніше користувалися Kyiv Smart Card, потрібно завантажити на своїй телефон новий додаток. Всі поїздки і QR-квитки автоматично перенесуть в новий додаток "Київ-Цифровий".

Kyiv Smart City більше не працює, фото: скріншот
Kyiv Smart City більше не працює, фото: скріншот

Популярні новини зараз
Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин
Показати ще

Для того, щоб увійти в свій аккаунт, введіть номер телефону. Потім відсканувати штрихкод Kyiv Smart Card або ввести номер вручну, а також написати пінкод з чотирьох цифр. Вони розташовані праворуч від штрихкоду.

Розробники заявили, що минуле додаток дійсно більше не працює, і це стало несподіванкою не тільки для користувачів, але і для творців.

"Наша команда не має ніякого відношення до розробки і реалізації нового додатка "Київ Цифровий", але ми не змогли не помітити схожість в дизайні і інтерфейсі між додатками» - підсумували вони.

Нагадаємо, раніше Автостоп, таксі та маршрутки-як подорожувати Україною попри карантин

Як повідомляє портал Знай Киян приголомшили "посткарантинним" прогнозом, такого не очікували, - " Маршрутки за ціною таксі"

Знай писав, що Київські маршрутники вийшли на роботу, наплювавши на заборону Кличка - " за * балися карантинити"