У мережі з'явилися старі фотографії української столиці. Як виглядала Софійська площа близько 50 років тому.

Таким чином, повідомляється, що в мережі з'явилися фотографії, які були зроблені приблизно в 1980 році. Опублікували їх на сторінці «старі фото Києва» в соціальній мережі Facebook.

Площа розташована в центрі столиці-між Володимирською вулицею, Володимирським проїздом, вулицею Алли Тарасової, Софійською вулицею і Рильським провулком.

Історики розповідають, що саме на місці Софійської площі, Ярослав Мудрий в 1036 році розгромив печенігів, і побудував там потім Собор Святої Софії, а площу назвав Софійською.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

На фотографії можна побачити старі автомобілі, трамвайчики, а також автобуси, які вже давним-давно були замінені на більш сучасні.

Зроблена фотографія на плівку.

Раніше повідомлялося, що в центрі Хмельницького запалили новорічну ялинку і відкрили Різдвяний ярмарок. Відвідати урочисте відкриття міг кожен бажаючий городянин, проте цього року міська влада була змушена відмовитися від бурхливих святкувань.

Нагадаємо, в Ужгороді на Театральній площі встановили новорічну ялинку. Пухнаста красуня росла біля приватного будинку на вулиці Іллі Бродлаковича.

Як повідомляв портал Знай в парку імені Горького з'явився новий арт-об'єкт. Повідомляється, що нова інсталяція "Танці на льоду" розмістилася на озері в парку імені Горького.