Тісна співпраця Києва з прилеглими населеними пунктами може вирішити ряд болючих проблем, з якими сьогодні стикаються жителі. Про це заявив кандидат у депутати Київської облради від партії УДАР Орест Криштафович.

Одна з таких проблем, за його словами, це пробки в Києві.

"Кияни відчувають щоп'ятниці і щонеділі дні великої міграції. А щоранку і ввечері так звана маятникова міграція, коли люди не живуть в Києві, а просто працюють", - пояснив він.

У співпраці з прилеглими населеними пунктами можна розширити під'їзди до Києва і вирішити цю проблему, зазначив кандидат.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливайко і Анна Богдан розповіли про кохання після проекту: "Робить все, щоб мені було добре"

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Також, як сказав Криштафович, АТОвці, ветерани, пенсіонери, інваліди, які проживають в Києві, незадоволені відсутністю пільгового проїзду в прилеглі території, де у них може бути дача, родичі, земельна ділянка, відпочинок тощо. У той же час, жителі цих територій обурюються відсутності опції для них в картці киянина. Для киян з невеликим рівнем стану відпочинок дітей в прилеглих територіях величезна мрія.

"Проблеми можна вирішити тільки спільно в рамках агломерації", - додав політик.

Орест Криштафович зазначив, що спільні території пріоритетного розвитку викликають значний інтерес у київського бізнесу.

"Але без взаємодії місцевої влади між собою це неможливо реалізувати. Потрібно координувати дії і агломерація-майданчик, де всі рівні і кожен має голос. Рішення приймаються не компромісом, а консенсусом" - сказав кандидат у депутати.

Криштафович додав, що сьогодні переважна більшість киян (82%) погоджуються, що столиця і прилеглі громади вже зараз повинні на рівних умовах домовитися про спільне фінансування загальної інфраструктури. Про це свідчать результати соцдослідження Ради Європи.

Зараз, за його словами, настав час активно розвивати зв'язки і співпрацю в рамках Київської агломерації (надгородне формування, що включає в себе столицю і передмістя).

Нагадаємо, Орест Криштафович - №1 по 5-му виборчому округу Київської області, що включає Бучанську, Макар'ївську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади.

Партія УДАР йде під №5 на вибори до Київської облради.