Таку думку висловив політичний експерт та блогер Віктор Таран.

Поки увага киян прикута до оприлюднених списків ЄС та Голосу цікаві події відбуваються в київському осередку Слуг Народу...

Geplaatst door Viktor Taran op Woensdag 16 september 2020

“Поки увага киян прикута до оприлюднених списків ЄС та Голосу цікаві події відбуваються в київському осередку Слуг Народу. Пройшла інформація, що напередодні міської конференції партія самоочистилась від токсичних осіб. Мова йде про “схемщицю” часів Черновецького Аллу Шлапак і всіх людей “смотрящєго” за Києвом Дениса Комарницького.  Цю інформацію підтвердила низка джерел, та й Гео Лерос в своєму пості побічно це підтверджує - дивіться, "іх там нєт", - написав блогер в себе на Фейсбук

За його словами наразі, ані Шлапак, ані Комарницького в цих "шахматках" - списках "Слуг народу" до Київради не фігурують.

Популярні новини зараз

Наталія Могилевська блиснула стрункою фігурою, українці вражені: "Прям квітнете"

На Хмельниччині легковик влетів у фуру, крики і кров на дорозі

У київському метро виявили невідомі бактерії - китайський вірус і сибірка здадуться "квіточками"

Зірка "Лісапетного батальйону" повідала про боротьбу з онкологією: "Немає жодної надії"

Показати ще

“У будь-якому випадку цікавий виходить розклад напередодні конференції.  Слуги самоочищаються, мінімізуючи таким чином можливість публічних атак на себе. Ну а Київ отримав реальний шанс позбутись “смотрящих”. Звісно це не остаточні списки, і потрібно уважно спостерігати чи не з’являться в останній момент там й інші цікаві токсичні персонажі”, - зазначив політолог.

Він підкреслив, що президент Зеленський в такій ситуації повинен був би очистити партійні списки від людей Комарницького-Шлапак.

“Ну і головне питання тепер у тому, чи зможе президент Зеленський остаточно проконтролювати це питання та очистити списки кандидатів від "Слуги народу" до Київради від людей Шлапак і Комарницького? Це був би крутий вчинок, який би точно приніс користь столиці. Впевнений, Зеленський просто зобов'язаний це зробити. А от чи зробить - покажуть найближчі дні. Спостерігаймо”, - резюмував Віктор Таран.