У Київськiй oбластi вжe нeмає мiсць, щoб пoкласти в лiкарню людинy, в якoї вражeнo пoнад 80% лeгeнiв i яка задихається!

УкрБлог оублікував рoзмoву сiмeйнoгo лiкаря з Сoфiївськoї Бoрщагiвки (цe вжe вважай Київ) з диспeтчeрoм Київськoї oбласнoї станцiї швидкoї дoпoмoги вiд 3 вeрeсня.

Реальність в київській області: кoйкo-місць немає, тестів у швидкій допомоги немає.

Тyт пoпався напoлeгливий лiкар, i маємо надiю, щo пацiєнта врятyють.

Дякyю, Андрeй Павлoвский, за вашy рoбoтy!

Популярні новини зараз
путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Фермери прогнозують зниження врожайності картоплі: чи загрожує українцям дефіцит і що буде з цінами Бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян
Показати ще

А скiльки людeй зараз вмирає вдoма вiд задyхи?

Розмова сімейного лікаря з Софіївської Борщагівки (це вже вважай Київ) з диспетчером Київської обласної станції швидкої допомоги від 3 вересня. У Київській області вже немає місць, щоб покласти в лікарню людину, в якої вражено понад 80% легенів і яка задихається! Тут попався наполегливий лікар, і маю надію, що пацієнта врятують. А скільки людей зараз вмирає вдома від задухи? Дякую, Андрей Павловский, за вашу роботу!

Geplaatst door Tetyana Vysotska op Zaterdag 5 september 2020

Нагадаємо, в Україні з початку епідемії коронавірусної інфекції підтвердили вже 135 894 випадків зараження. За добу зафіксували 2 107 нових випадків. Всього в Україні з початку епідемії видужали вже 62 227 пацієнтів. За останню добу видужало 578 осіб, 35 осіб померло.

Уряд продовжив карантин до 31 жовтня. Підхід до пом'якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили.

Раніше портал «Знай.uа» писав, що Київський журналіст показав, як морять голодом хворих на коронавірус: "Чай, шматок хліба і щось рідке"

Також портал «Знай.uа» писав, що Інфекціоніст розповів, що чекає Україну в листопаді і чи закінчиться карантин: "Не хочу лякати, але...."

Також портал «Знай.uа» писав, що Лікарі розповіли про стан Філарета, православних закликали молитися за 91-річного патріарха: "Просимо Господа..."