Стало відомо про те, що при владі Києва з'явилася ідея побудувати завод. Там будуть утилізувати відпрацьовані батарейки. 

Таким чином, повідомляється, що Київ обговорює з Міністерством захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України стосовно переробного комплексу. 

Київ завершує роботи на регіональним планом управління відходами, який включатиме в себе ряд заходів для цивілізованого вирішення питань утилізації відходів.  Зовсім скоро має відбутися його презентація. 

Крім того, зараз стоїть питання стосовно будівництва переробного комплексу, в якому будуть утилізувати відпрацьовані батарейки. 

Популярні новини зараз

У Києві будівельника розчавило стіною

Знайдено "чорні ящики" під уламками АН-26 у Чугуєві: "За 45 секунд до падіння..."

Столичний водій "євробляхи" змусив киян давитися від сміху, навіть дивитися соромно: "Нічого особистого"

Українців чекає аномальна осінь, синоптики б'ють на сполох - сніг і " бабине літо"

Показати ще

"Кілька місяців тому спільно з Комунальним підприємством «Київкомунсервіс» відправили першу партію батарейок на переробку в Румунію. Зібрали і відвантажили понад 70 тонн. На жаль, утилізувати такі відходи в Україні ми не можемо, оскільки немає відповідних потужностей. Тому спільно з Міністерством захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України обговорюємо створення такого стратегічно важливого об'єкта, який буде спрямований на поводження з хімічними відходами», – зазначив заступник голови КМДА. 

Раніше портал " Знай.ІА " писав, що Хмельничани в запалі сварки викинули з вікна беззахисного малюка- " Люди, схаменіться!"

Також раніше портал " Знай.ІА " писав, що Хмельничани наплювали на карантин і вирушили у хресну ходу- " Бог захистить"

Також портал " Знай.ІА " писав, що У Києві мати з дитиною потрапили під колеса сміттєвоза, морг і реанімація- " водій лика не в'язав"