Стало відомо про те, що при владі Києва з'явилася ідея побудувати завод. Там будуть утилізувати відпрацьовані батарейки.

Таким чином, повідомляється, що Київ обговорює з Міністерством захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України стосовно переробного комплексу.

Київ завершує роботи на регіональним планом управління відходами, який включатиме в себе ряд заходів для цивілізованого вирішення питань утилізації відходів. Зовсім скоро має відбутися його презентація.

Крім того, зараз стоїть питання стосовно будівництва переробного комплексу, в якому будуть утилізувати відпрацьовані батарейки.

Популярні новини зараз

Винник, Каменських і Полякова на шоу "Маска" вгадали, хто ховається за образом Пальчики: "Сама себе здала"

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Показати ще

"Кілька місяців тому спільно з Комунальним підприємством «Київкомунсервіс» відправили першу партію батарейок на переробку в Румунію. Зібрали і відвантажили понад 70 тонн. На жаль, утилізувати такі відходи в Україні ми не можемо, оскільки немає відповідних потужностей. Тому спільно з Міністерством захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України обговорюємо створення такого стратегічно важливого об'єкта, який буде спрямований на поводження з хімічними відходами», – зазначив заступник голови КМДА.

Раніше портал " Знай.ІА " писав, що Хмельничани в запалі сварки викинули з вікна беззахисного малюка- " Люди, схаменіться!"

Також раніше портал " Знай.ІА " писав, що Хмельничани наплювали на карантин і вирушили у хресну ходу- " Бог захистить"

Також портал " Знай.ІА " писав, що У Києві мати з дитиною потрапили під колеса сміттєвоза, морг і реанімація- " водій лика не в'язав"