У Києві обікрали водія маршрутки, доки він влаштовував бійку із пасажиром. Про це розповідає видання "Страна".

Як зазначається, на Набережному шосе в одну із маршруток марки "Богдан" сів пасажир, який відмовлявся сплачувати за проїзд чи виходити з транспортного засобу. Розлючений водій вирішив особисто провчити нахабу та через весь салон пішов з’ясовувати стосунки.

Доки пасажир і водій сварилися, а потім перейшли до бійки, вся увага оточуючих була звернена на них. Врешті-решт водій «виграв» битву – виставив нахабного безбілетника з салону і повернувся на своє місце. Однак там на нього чекав неприємний «сюрприз» - скориставшись ситуацією, хтось із пасажирів поцупив у нього всю касу з картонної коробки, в якій була виручка за робочий день.

Точної суми, із якою пішов крадій, горе-водій назвати не зміг. У заяві, яку він написав до поліції, він вказав понад дві тисячі гривень.

Правоохоронці завели за фактом крадіжки кримінальну справу за ч.1 ст.185 КК України.

Популярні новини зараз
Квартира відійде у чужі руки: в українців почнуть забирати житло - терміни обмежені Додаткові 940 грн до пенсії: пенсіонерам радять не баритися з заявою Зимові 6 500 гривень: як оформити та чи можна витратити на продукти Пенсіонерів будуть рятувати від бідності: як зміниться система виплат
Показати ще

Нагадаємо, що бидло-пасажири влаштували смітник просто в маршрутці: "А потім водій - покидьок".

Як повідомляв портал Знай.uа, у Дніпрі водій маршрутки відзначився винятковим хамством на адресу пасажирів.

Також Знай.uа писав, що у Дніпрі з'явився водій маршрутки, якому вдячна велика частина міста.

Додамо, що у Києві маршрутка пішла під воду після потужної зливи - господарський талант Кличка показали одним відео.