Таку думку висловив Володимир Цибулько коментуючи передвиборчі розклади в Києві на своїй сторінці в Facebook.

«Пальчевський найвдаліше конвертує власну медійність в електоральні рейтинги. Як свої, так й іменної партії. Проте, резерви Слуги, які вичерпує Пальчевський не бездонні. Несподівано низьким виявився партійний рейтинг ЄС в цьому опитуванні», - пише експерт.

Крім того, Володимир Цибулько вважає, що Андрій Пальчевський зможе нав’язати боротьбу в другому тури виборів мера чинному міському голові.

«У разі двотурової кампанії, і виходу в другий тур Пальчевського політичне майбутнє Кличка може бути невеселим. Адже політична природа українців схильна до експериментаторства», - розповів він.

Нагадаємо, згідно з соціологічним опитуванням Центру Разумкова до другого туру виборів мера Києва виходять Кличко і Пальчевський.

Популярні новини зараз
Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще