Головний лікар однієї з лікарень столиці розповіла про те, які можуть бути наслідки від коронавіруса.

Таким чином, повідомляється, що на думку головного лікаря Олександрівської лікарні, Людмили Антоненко, у людей, які перехворіли коронавирусной інфекцією, у майбутньому можуть побут ь довгострокові проблеми зі здоров'ям.

Жінка розповіла про те, як вони повертали до життя пацієнта, якого лікували від даного вірусу.

Буває, коли все проти тебе... Спочатку важка "ковідна" пневмонія. Людина не така вже молода - 68 років, має фактори...

Geplaatst door Lyudmila Antonenko op Maandag 3 augustus 2020

Популярні новини зараз
Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

Після того, як чоловік пенсійного віку перехворів коронавірусом, він зліг у лікарню знову, але вже з інфарктом. Фахівці кажуть, що він абсолютно «несумісний з життям».

«Закритий стовбур лівої коронарної артерії, 2/3 серця залишилося без кровопостачання. Тромбоз, який кардіологи тепер часто спостерігають після перенесеного COVID-19.
Як правило, такі хворі навіть у лікарні не доїжджають, але на цей раз швидка доправила»,
пише Антоненко.

Проте, лікарям вдалося зробити практично неможливе - вони відновили кровопостачання серцевого м'яза.

Після цього, у пацієнта трапився кардіогенний шок. Ймовірність летального результату становила 70-80 відсотків. Знову рентген, знову операція і боротьба за життя.

Через кілька тижнів з'явилася позитивна динаміка, і знову почалася реабілітація.

Ось таке, досить складне повернення довелося пережити людині, який переніс коронавирусную інфекцію. Тому, будьте пильні, щоб вірус вас не знайшов і не застав зненацька.

Так Знай повідомляв, що в місті Павлоград Дніпропетровської області юнак хотів залізти на залізничний міст і отримав смертельний удар струмом.

Нещодавно Знай передавав, що в Івано-Франківській області шестирічний дитина постраждала від удару струмом.

Нагадаємо, Знай повідомляв, що в Києві на залізничному вокзалі загорівся людина.