У Києві невідомі вчинили жорстокий напад на молодого жителя столиці. Вони завдали йому 15 ударів гострим предметом, схожим на заточку. Хлопець вижив і знаходиться в лікарні. Про це пише Київ Оперативний.

Андрій Бойко зміг розповісти, що напали на нього недалеко від парку Партизанської слави, більш точно він не може сказати. Також відомо, найімовірніше невідомі напали в районі вулиці Волго-Донська між 17 і 18 годинами вечора 20 червня. Його тіло проткнули 15 разів чимось загостреним зразок заточування.

Поранення наносили в місця, де найлегше поранити життєво важливі органи – в шию, живіт, груди і руки. Лікарі виявили пошкодження життєво важливих органів. У повідомленні Київ Оперативний говориться, що молоду людину хотіли вбити і цілилися в серце.

Також у повідомленні попросили відгукнутися всіх, хто бачив щось або передати поліції відео з камер відеоспостереження.

У Києві напали на молоду людину Фото: скріншот

Популярні новини зараз

У родині Фреймут сталося диво: знову вагітна

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Варто відзначити, що у Києві зник неповнолітній юнак. Хлопець пішов з дому 6 червня і більше його ніхто не бачив. Поліція розшукує 13-річного Микитенко Дмитра Олександровича 2007 року народження. Його зріст 168-170 см, волосся чорного кольору і коротко стрижене. У молодої людини середню статуру.

В одному з супермаркетів Києва сталася сутичка оригінальна. Двоє чоловіків побилися ковбасою. Конфлікт виник ще на касі супермаркету. Пізніше вони вийшли на вулицю і один з них побив іншого палкою ковбаси. При цьому «жертва» напади впала з високого бордюру після не менш оригінальною атаки.

Нагадаємо, Знай писав, що у Києві шукають підлітка, який пішов з дому та зник.

Знай повідомляв, що під Києвом чоловіки побилися палкою ковбаси.

Нещодавно Знай передавав, що в Чорнобилі виявили гніздо рідкісної птиці.