У Києві з 12 березня оголосили тритижневий карантин. Ця новина змусила багатьох батьків думати чим заняти дитину на цих позаурочних канікулах?
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧим цікавим і корисним можна зайнятися під час тритижневого карантину, розповіла експерт у цій сфері Христина Клецька, засновник мережі квест-просторів для дітей Family Quest.
ДОЗВІЛЛЯ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ
Як всім відомо, прогулянки на свіжому повітрі допомагають уберегтися від вірусів, що мешкають в закритих людних місцях, а також зміцнити імунітет. Тому одягайтеся тепліше і швидше виходьте гуляти в найближчий парк.
Якщо боїтеся,що дитині буде нудно на вулиці, тоді збирайте команду друзів і замовте готовий квест з акторами в квест — просторах. Адже поки ви відпочиваєте з іншими батьками, ваші діти активно граються і розвивають свої навички і захопливо проводять час.
Найпопулярніші ігри для компанії дітей на свіжому повітрі:
- Козаки — розбійники і активні ігри, яких дуже багато можна знайти на просторах інтернету;
- Хованки і пошуки;
- Квести з активними завданнями;
- Лазерні бої і стрілялки, які сильно обожнюють хлопці;
- Класики і резиночка – старі, але добрі ігри дитинства;
- Активні ігри з м'ячем (футбол, волейбол, теніс і тд).
НАСТІЛЬНІ ІГРИ
Якщо ваше чадо не любитель активності, то це означає,що настільні ігри — це те, що вам потрібно. І корисно, і цікаво. Вони бувають різні, і вам потрібно тільки визначитися, що саме зацікавить дитину.
Найбільш популярні настільні ігри для дітей (до речі, можна грати і дорослим):
- Мафія
- Уно
- Хто я
- Крокодил
- Данетки
- Дженга
- Манчкін
- Імаджинаріум
- Настільний квест
- Банда розумників
- Монополія
- Ерудит
- Діти проти дорослих
- Ферма
МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Що-що, а творити діти люблять. І їм навіть не завжди важливо, що саме. Зараз у Києві стільки крутих, корисних, творчих і навіть 5-хвилинних майстер-класів, вибір величезний. Деякі з них вимагають зовсім малих витрат і сил, а деякі будуть складніші, але й цікавіші для дитини. Не хочете сильно заморочуватися – відкривайте інтернет та замовляйте майстер-клас для дитини. Якщо створення чогось своїми руками не для вас, ви можете замовити будь-такий майстер-клас в івент - агенстві.
Майстер-класи для дітей:
- Слаймы і лізуни. Купуєте канторський клей, піну для гоління, глітер, барвники і тетраборат натрію. Добре змішує все і слайм готовий!
- Ловець снів. Берете круглу основу (можна зробити з картону), будь-які нитки і вмикаєте ролик на YouTube. Там ви знайдете дуже багато уроків і варіантів плетіння. Можна додати пір'я, гарний брелок або інші декоративні елементи.
- Іграшка-антистрес. Тут взагалі максимально просто. Вам знадобиться повітряна кулька, маркери для малювання мордочки і пісок в якості наповнювача. З ниток для в'язання можна зробити волосся.
- Миловаріння. Це неймовірно захоплююче! В інтернеті купіть мильну основу, розтопіть її на водяній бані. Далі вмикаєте творчість і додаєте харчові барвники та ароматизатори, можете додати блискіток і виливаєте розтоплену масу у форму (яку знайдете будинку). Відправляємо в холодильник до повного застигання. Ароматне мило готово!
КОРИСНОСТІ
І, звичайно ж, було б здорово встигнути ще й чогось цікавого навчитися. Все так швидко рухається навколо, що діти не завжди встигають освоювати нові навички. І ви, як ніхто інший, можете допомогти їм у цьому. Корисні заняття:
- Створіть яскравий особистий блокнот для дитини, де можна записувати її графік на день або на тиждень. Оформіть і прикрасьте разом новий блокнот і внесіть перші завдання для дитини. З таким підходом навіть завдання «прибратися у кімнаті» буде виконуватися з великим бажанням.
- Колаж бажань. Прикрашаємо стіну і вчимо дитину йти до своїх цілей і бажань. Візуалізуємо її мрії і заодно креативно проводимо час, шукаючи необхідний матеріал та вирізаючи потрібні форми.
- Посадити і виростити рослину. Привчити дитину нести відповідальність і не забувати про догляд. Квітка – не пес чи кіт, так що сильно не завадить.
- Зробити скарбничку і навчити дитину правильно витрачати гроші. Можливо, навіть ввести список заробітку.Щоб отримати гроші – треба їх заробити. Полив квітку – 5 гривень, прибрав іграшки – 10 гривень, застелив ліжко – 15.
- Пограйте в лікарню і навчіть дитину наданню першої допомоги. Покажіть, як робити штучне дихання або допомагати при пораненнях.
І пам'ятайте, вашій дитині завжди буде приємно проводити з вами час, грати, робити щось по дому, ділитися секретами або ж творити щось нове-разом. Карантин – привід подбати не тільки про здоров'я, але і дружбу з вашою дитиною. Ви хоч зможете ненадовго відволіктися від ваших рутинних турбот.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше "Ми всі для тебе робимо, а ти невдячний": психологи склали список фраз, які ламають психіку дитини
Як повідомляє портал «Знай.ua» Як знайти спільну мову з дитиною
Також «Знай.ua» писав, що Дитячі розвиваючі ігри граємо і вчимося