Київ став третім у Європі за розмірами та частотою дорожніх заторів у 2019 році. У світовому заліку столиця України стала дванадцятою. Про це стало відомо з даних, опублікованих розробником навігаційних технологій TomTom.

Щорічно цей сервіс оприлюднює індекс завантаженості доріг у всьому світі. Загалом до рейтингу увійшли дані 416 міст світу. Найнавантаженішими у світі виявилися дороги індійського міста Бенґалуру, на другому місці – філіппінська столиця Маніла, на третьому - столиця Колумбії, Богота.

Серед європейських міст лідером з дорожніх корків стала російська столиця Москва, їй трохи поступився турецький Стамбул, а українська столиця посіла третю сходинку антирейтингу.

Крім того, до списку найзавантаженіших міст потрапили й інші українські міста. Так, Одеса за рівнем дорожніх заторів стала сьомою у Європі та 18-ю в світі, Харків — 13-м та 29- м відповідно. Дніпро посів 23-тю та 47-му сходинки рейтингу.

При цьому 2018 року Київ посідав за тим же показником 13-е місце у світі.

Популярні новини зараз

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Нагадуємо, що найближчим часом із станцій київського університету до музеїв відправлять турнікети зі стулками, які пропрацювали вже чотири десятиліття.

Крім того, портал Знай.ua повідомляв, що у Києві - ПП з громадським транспортом, - перші подробиці.

Також Знай.ua писав, що у Сумах маршрутки почали вбивати пенсіонерів.