У Києві розпочалися міжнародні змагання зі сноубордингу Дабл Тріпл Snow Fest 2019. Для того, щоб їх не скасовувати через аномально теплу погоду в Україні, довелося привезти з Карпат понад сотню тонн справжнього снігу. Про це розповіли організатори змагань.

Як повідомляється, трасу для сноубордингу облаштували під Аркою Дружби народів. Для участі у змаганнях до Києва приїхали майже сім десятків професійних спортсменів-сноубордистів з восьми країн: поляки, австрійці, німці, білоруси, словаки та інші.

Однак аномально тепла зима в українській столиці поставила під загрозу зриву проведення снігового заходу. Тому кілька вантажівок проїхали 600 кілометрів, щоб доставити тонни снігу з вершин гір у центр Києва.

Сніг буде! ❄️❄️❄️ Наша технічна команда готова везти його звідусіль. Тому тонни снігу уже збираються з найбільших...

Популярні новини зараз
ТЦК тягне всіх підряд: мобілізація вийшла з-під контролю Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись
Показати ще
Geplaatst door Дабл Тріпл Snow Fest op Donderdag 19 december 2019

Організатори відзначають, що навіть уявити не могли настільки весняну погоду в Києві під Новий рік. Були припущення, що сніг може не випасти, але ніхто і не думав, що температура повітря перевалить за 10 градусів тепла.

В таких умовах машини для виробництва снігу абсолютно безсилі. Єдиний вихід – доставка снігу з гір.

Фото: Дабл Тріпл Snow Fest‎

Нагадаємо, що через теплу погоду в Карпатах на Миколая зацвіла калина.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Києві досі немає білих заметів, але це не є проблемою, адже з Карпат в столицю везуть 30 тонн снігу.

Також портал Знай.uа писав, що на популярних українських гірськолижних курортах Драгобрат і Пилипець-за теплої погоди розтанув сніг.