Стало відомо, що у Солом'янському районі одну з вулиць перейменували на честь українського громадського діяча Віктора Павленка. Таке "перетворення" викликало негативну реакцію в ЗМІ після того, як громадські діячі поширили недостовірну інформацію.

У Києві перейменували вулицю

Так, поширення фейкової новини погано позначилося на іміджі як столиці, так і України. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Слід зазначити, що до перейменування ця вулиця носила назву "Ягідна". Віктор Олексійович Павленко був українським військовим діячем, генерал-хорунжим армії УНР, а також він брав участь у Першій світовій війні. Деякі користувачі мережі переплутали його з Іваном Павленко, який був військовим злочинцем і підтримував нацистів.

найпершим дану інформацію розмістив у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook Голова українського європейського комітету Едуард Долінський. Новина швидко перейшла в міжнародні ЗМІ. Пресслужба Київської ради попросила не поширювати недостовірну інформацію і ретельно її перевіряти.

Популярні новини зараз

Пугачова в шортах пустилася у дикий танок, втомлений Галкін оцінив зустріч

Навка нахабно заявила про кохання з чоловіком онкохворої Заворотнюк, фото

Головне за ніч: бонус по субсидіям, "посадка" Порошенка, штрафи для пішоходів та в'язниця за порожній шлунок

Пасажирка влаштувала у вагоні метро спекотний денс: обскакала Яму і Кухар, епічне відео танців

Показати ще

Нагадаємо, що на сайті електронних петицій з'явилося нове пропозицію щодо перейменування вулиці Перемоги.

Як повідомляв портал Знай.ua, кияни запропонували перейменувати дві станції метро і звернулися до керівництва міста з відповідною петицією.

Також портал Знай.ua писав, що в Україні проходить адміністративно-територіальна реформа, яка спрямована на скорочення районів по всіх областях.