Напередодні свята Хелловіна у Києві проведуть «парад нечисті» Zombie Walk. Про це організатори заходу розповіли в соцмережах.

На парад запрошують всіх бажаючих, готових пройтись по центру столиці в страшних костюмах: очікуються відьми, вампіри, зомбі, мутанти і примари.

Парад стартує від пам'ятника Ярославу Мудрому на Золотих Воротах 26 жовтня о 13:30. Забезпечити відповідний грим учасникам обіцяють прямо на місці, за помірну плату.

Зомбі і відьми ходять по Києву напередодні Хеловіна вже п'ятий рік поспіль, у параду вже з'явилися свої завсідники.

Нагадаємо, що в Києві відбудеться творчий вечір легендарного радіоведучого, журналіста і письменника Севи Новгородцева.

Популярні новини зараз
Військкомати втрачають контроль: як уникнути мобілізації без участі ТЦК Банки змінюють правила переказів з картки на картку: які дані тепер "засвітять" Двом категоріям українців виплатять по 10 800 грн: кого підтримають копійчиною "Вони сидять у тилу": кого пропонують мобілізувати в Україні замість зниження призовного віку
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа в великому інтерв'ю Бородянський висловився з низки гострих питань