У Києві юристи проведуть зустріч із учнями та учителями, під час якої обговорять тему протидії булінгу. Зустріч заплановано на 23 жовтня, повідомили організатори — Київський молодіжний центр.

Зазначається, що на слухачів чекають три лекції-тренінги за участю досвідчених спікерів. Олена Мироненко-Шульган, керуючий партнер Адвокатського об’єднання DéFENSE, член Адвокатської ініціативи «СтопБулінг», розповість про види булінгу та ефективну протидію.

Ірина Полат, адвокат, член Ради комітету з питань інтелектуальної власності Ради адвокатів Київської області, пояснить дітям та дорослим, які санкції за законом чекають на тих, хто займається булінгом.

Про те, як технічно протидіяти булінгу, розповість Катерина Довгопола, голова департаменту організації дозвілля та творчості ГО UP:UNIQUE PEOPLE.

За статистикою UNICEF, майже 90% українських школярів стикаються з булінгом. Ця проблема потребує нагального вирішення та колективних дій як педагогів, так і батьків.

Популярні новини зараз
Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори нададуть безкоштовний зв'язок "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

Нагадаємо, харківським школярам запропонували оригінальний експеримент.

Як повідомляв Знай. ua, чого не знають психологи та батьки про жорстоке буллинге в школах.

Також Знай. ua писав, що киянам показали, чим годують дітей у школах.