У Києві в багатоквартирному будинку по вул. Шолом Алейхема, 7/20, зграя собак в одній з квартир не давала спокою іншим мешканцям. Про це розповіли в «Інформатора».

Наголошується, що страшенний сморід доходив до сусідів, у тому числі й на верхніх поверхах. Собачу зграю з 10 тварин у своєму житлі прихистив чоловік, що живе на другому поверсі.

«Добросердний» сусід збирав бродячих собак на вулиці, приносив у квартиру і закривав їх там. Сам чоловік у квартирі майже не бував, з собаками гуляти не виходив.

Змучені тварини вили ночами, а справляли природні потреби прямо в квартирі. У сусідів знизу собачі «сюрпризи» лилися зі стелі.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024 Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Які документи необхідні для виїзду чоловіків: без цього перетнути кордон не вдасться навіть тим, кому дозволено В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня
Показати ще

Собача зграя в квартирі перетворила життя сусідів в пекло

Зламати двері в квартиру правоохоронці зважилися тільки тоді, коли звідти повіяло трупним запахом. У приміщенні виявили виснажених тварин, яких передали зоозахисникам.

Як повідомляв Знай.uа на Прикарпатті з басейну в готелі витягли коня.

Нагадаємо, Знай.uа розповідав, що палаюча шахта взяла в полон львівських гірників.

Сайт Знай.uа оприлюднив інформацію про те, що незвичайний потопельник поставив на вуха весь Київ.