У середу 9 жовтня біля Кабінету Міністрів зібралися десятки важкохворих або родичів людей приречених жити за рахунок ліків. Вони зібралися на Банковій біля будинку уряду, щоб привернути увагу до проблеми відсутності життєвонеобхідних медикаментів.

Як заявляють на мітингу, тяжкохворі вже місяць не отримують необхідних їм ліків.

Окрім онкохворих, серед учасників акції знаходились пацієнти з ювенільним ревматоїдний артритом, недосконалим остеогенезом, розсіяним склерозом та іншими важкими захворюваннями. У цих людей вже місяць немає доступу до необхідних ліків. З огляду на, що мова йде про людей, які страждають від дійсно серйозних захворювань, подібні затримки є критичними, адже від них залежить не лише перебіг хвороби, але й життя людей.

Єдине прохання, яке висловлювали активісти від Міністерства охорони здоров'я, - підписати документи, які розблокують закупівлю необхідних ліків через міжнародні організації.

Як повідомляв Знай.ua, кияни вимагають від Кличка побудувати монорейку, сучасний скейтпарк та скоротити "безалкогольну ніч".

Популярні новини зараз
Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua розповідав, що в МОЗ оголосили війну електронним сигаретам

Сайт Знай.ua оприлюдинв інформацію про те, що львів'ян масово посадять на голку, відмовки не приймаються.