Станція київського метро потрапила в добірку авторського британського фотографа Крістофера Хервига, який цікавиться метро всього світу. Про це повідомляє The Guardian.

У фотокнигу Хервига увійшли фото київського, харківського, дніпровського, криворізького метрополітенів, а також метро інших пострадянських країн.

В українському метро художника захопили поєднання сучасного дизайну і радянського монументалізму, пропаганда, космічне освітлення і вишуканість.

Фото: Київ, Славутич. Крістофер Хервиг, The Guardian

Популярні новини зараз
Заплатили — і стали боржниками: українцям пояснили підступну помилку у платежах за газ Українці отримують дивні смс від ТЦК: юристи пояснили, як реагувати ТЦК готує масові рейди на вулицях та блокпостах: на кого полюватимуть Практично друга пенсія: літні українці отримають значну надбавку
Показати ще

Фото: Харків, Київська. Крістофер Хервиг, The Guardian

Фото: Тбілісі. Крістофер Хервиг, The Guardian

Попередня книга автора розповідала про радянських автостанціях.

За даними Знай.uа під Дніпром замінували ТЦ, блискавична евакуація.

Як передавав Знай.uа, розкрито таємні подробиці візиту топ-красеня Голлівуду в Одесу.

Крім того, Знай.uа писав про те, що Тульчині, Вінницької області, працівників магазину "ФОРА", відразу після відкриття торгового залу, терміново госпіталізували.