У Києві знизилася статистика випадків розладів психіки і поведінки. Про це розповів депутат міськради Олександр Пабат на своїй сторінці в соцмережі.

Як зазначає чиновник, дев'ять років тому в Києві було зафіксовано 99 тис. 87 випадків психічних розладів. В цьому році їх кількість – 78 тис. 781 випадок. Вдвічі рідше київські фахівці виявляють хвороби нервової системи: всього 132 тис. випадків (за станом на липень 2019 року) порівняно з 223 тис. 301 випадком в 2010 році.

Разом з тим це зовсім не означає, що мешканці столиці стали менше хворіти – швидше, зниження статистики пов'язано зі зміною порядку їх обліку: в 2017 році були прийняті зміни до «Законі про надання психіатричної допомоги», згідно з якими весь процес виявлення психіатричних проблем знаходиться в руках самих можливих хворих.

Популярні новини зараз
В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Якщо ви робите це в саду восени, то наступного року будете без урожаю: 4 найчастіші помилки Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

«Це означає, що поряд зі здоровими завжди знаходяться необследованные люди», – зазначив депутат.

Нагадаємо, у Києві чоловік жорстоко розправився з рідним братом.

Також Знай. ua писав, що Мелітополь накрило низкою жахливих смертей, що відбувається.