Ілля Сагайдак написав на своїй сторінці фейсбук припущення, хто міг бути причетний до побиття Володимира Солончака. Сагайдак пише:

“Заступник Кличка Слончак опинився у реанімації з черепно-мозковою трамваю і сильними побоями. Він був у особистому конфлікті з Кличко, я знаю зсередини, що доходило до погроз і серйозних сварок.”

Розлючений посадовець звернувся зі сторінки до колег зі словами “Може досить його покривати?”

“Ви, працівники КМДА, це добре знаєте! Коли очільник міста має близькі стосунки з мафією – по-іншому бути не може. Звертаюсь до усіх працівників КМДА і депутатів Київради: ви ж знаєте хто його замовив!”

“Усі добре знають про конфлікт Слончака з Кличко напередодні побиття, і ось які наслідки”.

Популярні новини зараз
Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Заступник Кличка Володимир Слончак опинився у реанімації з черепно-мозковою травмою і сильними побоями. Він був в...

Geplaatst door Ілля Сагайдак op Woensdag 18 september 2019

Як повідомляв Знай.ua, у Києві по-звірячому розправилися із заступником Кличка.

Також Знай.ua розповідав, що заступник голови КМДА Володимир Слончак потрапив в реанімацію після того, як його побив невідомий чоловік.

Нещодавно Знай.ua писав про те, що Авакову доведеться несолодко, залишається при Зеленському, але його повноваження витікають, як вода