Заступник голови КМДА Володимир Слончак потрапив в реанімацію після того, як його побив невідомий чоловік. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на прес-секретаря Національної поліції Ярослава Тракало.

За словами поліцейського, про побиття Слончака стало відомо від лікарів, що повідомили в поліцію про інцидент. Бійка між чиновником і невідомим чоловіком виникла через раптовий конфлікт. Слончак отримав травми різного ступеня тяжкості і перебуває в реанімації.

Поліція веде розслідування інциденту.

Раніше повідомлялося, що в Києві побили заступника голови КМДА Володимира Слончака.

Як повідомляв Знай. ua, залишається при Зеленском, але його повноваження витікають, як вода.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 5 червня: фінанси тельців, суперечки левів та напруження скорпіонів Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч Не чекайте – гроші не дадуть: у червні частина українців залишиться без соціальних виплат Визнають непридатними: які хвороби звільняють від мобілізації
Показати ще

Також Знай. ua писав, що "разбойник" Годунок побив переселенця з Донбасу прямо в будівлі міськради.