У Карпатах госпіталізували туриста з Києва. Йому стало погано 17 вересня, під час походу за маршрутом в урочищі Усьгладен Рахівського району, розповіли в Держслужбі з надзвичайних ситуацій Закарпатської області.

Як повідомляють рятувальники, 48-річний турист відчув різке погіршення здоров'я. Йому надали долікарську допомогу, після чого транспортували в міську лікарню смт Ясіня.

За словами медиків, чоловік надійшов до них у "передінсультному стані".

Карпати довели киянина до інсульту

Нагадаємо, що харківські правоохоронці затримали Артура Щербакова, який тиждень тому штовхнув свою дружину з вікна квартири

Популярні новини зараз
Прогноз погоди на лютий: чи побалує теплом останній місяць зими Українці можуть залишитися без тепла: тарифи покривають лише 60% витрат Маєте встигнути до 15 березня: "Ощадбанк" попередив всіх пенсіонерів Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.іа в Києві жінка випала з вікна дев'ятиповерхового будинку.

Також Знай.іа писав про те, що 14-річна дівчинка мила вікна і, спершись на москітну сітку, випала з вікна.