У Києві жінка випала з вікна дев'ятиповерхового будинку. Про це повідомили в «Інформатора».

Як стало відомо, трагедія розігралася за адресою бул. Лесі Українки, 24, близько 10:00 сьогодні, 12 вересня. Свідки викликали швидку допомогу, але лікарі лише констатували факт смерті.

За попередньою інформацією, 82-річна загибла страждала від психічних розладів і жила на восьмому поверсі.

Популярні новини зараз
Вашу картку ПриватБанку можуть "заблокувати": що потрібно знати всім клієнтам Гороскоп на сьогодні 27 серпня: фінанси дів, стосунки терезів та розчарування риб Пенсіонерам припинять виплати: як не залишитись без копійки Пенсіонерам доплатять 1000 гривень щомісяця
Показати ще

Жінка викинулася з вікна багатоповерхівки

Нагадаємо, що в Одесі нацгвардеец ледь не зніс собі голову, кошмар бачили десятки людей: хто вклав пістолет в руки.

Як повідомляв портал "Знай.іа" сімейна сварка закінчилася трагедією: розібравшись з матір'ю, батько-збоченець скалічив життя маленької доньки.