Через мораторій на будівництво, який хоче впровадити міська влада, постраждають, в першу чергу, вже готові будинки, які ось-ось повинні бути введені в експлуатацію, а також їхні інвестори, впевнені забудовники. 

Так, якщо мораторій буде прийнятий, зняти його збираються після прийняття генерального плану столиці, однак тут у міської влади є проблеми.Про це повідомляє ProfiDOM.com.ua.

За нашими даними, остання спроба затвердити генплан Києва провалилася через те, що не був затверджений історико-архітектурний опорний план Києва. На поточний момент опорний план залишається незатвердженим, що унеможливлює подальше затвердження генплану Києва і, відповідно, зняття мораторію на нове будівництво, якщо його все-таки приймуть", – зазначив директор City Development Solutions Роман Герасимчук.

У свою чергу, адвокат компанії Dreamdim Юрій Брикайло заявив, що якщо мораторій буде прийнятий в нинішньому вигляді, то це загрожує не тільки мітингами під КМДА, а й судовими позовами.

Популярні новини зараз

Анастасію Заворотнюк покинули лікарі, допомогти неможливо: рідні у нестямі від горя

Мінімальна зарплата незабаром потішить українців: який сюрприз готує Кабмін Зеленського

Дорофєєва попрощалася з Дантесом: останнє фото пари довело фанів до сліз

Близький друг Заворотнюк назвав вражаючу причину хвороби "прекрасної няні": Фріске теж цим захоплювалася

Показати ще

Перечекати мораторій зможуть лише забудовники, які тільки подали свої документи на будівництво, а також ті, хто вже ці документи отримав. У останніх є 1,5-2 роки, поки їх вдома не вишикуються. Тільки тоді їх потрібно буде вводити в експлуатацію.

Як повідомив Знай.ua, життю київських водіїв загрожує ще один "втомлений міст".

Нагадаємо, Знай.ua повідомив, Дубінський пояснив, що спільного між мостами Кличка та Філатова

Знай.ua також розповідав, як на вимогу розлючених киян у Кличка взялися за нелегальні хостели.