У Києві спробували підрахувати кількість нелегальних хостелів. За словами заступника голови КМДА Марини Хонди, зробити це виявилося практично неможливо.

Чиновникам вдалося нарахувати 30 легальних та 233 нелегальних заклади. Виявити порушників допомогли обурені мешканці будинків, яким доводиться жити по сусідству із міні-готелями. Такі «хостели» не проходять санітарних та пожежних перевірок.

Сплачують податки та мають всю необхідну документацію лише власники легальних хостелів.

Нагадаємо, раніше екологічна катастрофа у Сибіру може знищити тисячі росіян: допомоги чекати не від кого.

Також Знай.uа писав, що Путін розлютив росіян ганебною витівкою, постраждали діти.

Популярні новини зараз
В Україну йдуть морози до -12: синоптик попередив про різке похолодання Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили Ухилянтам не залишать шансу: на облік ТЦК поставить автоматично ПФУ висунув вимоги до пенсіонерів: за ігнорування зупинять виплати
Показати ще

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що українці готують блокаду для окупантів, Крим захистять особливою зоною.