Під колесами маршрутки загинув чоловік. Трагедія сталася пізно увечері 12 вересня на проспекті Перемоги, розповіли в "Інформатора".

Як повідомляється, винуватцем ДТП зі смертельним результатом став чоловік, який раптово вибіг перед маршрутним таксі №465. Він спробував перебігти дорогу в забороненому місці біля станції метро "Шулявська", але йому завадив відбійник. Чоловік спробував повернутися назад, але потрапив під колеса маршрутки.

Постраждалий помер не відразу – водій маршрутки і підоспілі свідки інциденту спробували його врятувати, викликали "швидку". До приїзду медиків він помер. Встановити особу загиблого не вдалося, на вигляд йому близько 50-60 років.

Популярні новини зараз
ПриватБанк обнуляє пенсійні картки: можна втратити не одну виплату Графіки відключень взимку: енергетики пояснили, чи відчуємо полегшення В українців перевірять житло – прийдуть додому Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще

У Києві маршрутка переїхала чоловіка

Нагадаємо, у Києві швидка з дитиною потрапила в жахливу ДТП.

Як повідомляв портал Знай.иа, поїздка в маршрутці перетворилася для киянки на пекло.