У Києві два кур'єра Glovo влаштували бійку на кулаках.

Про це повідомляє "Київ оперативний".

Вдень, 9 липня у Києві на Вознесенському узвозі два кур'єра Glovo не поділили дорогу і влаштували бійку на кулаках. Відео бійки виклали в мережу.

"Сталася ДТП, мопеди впали, словесна перепалка і потім почалася бійка! Один кур'єр розбив іншому ніс! Роз'їхалися!", - йдеться в повідомленні "Київ оперативний".

Популярні новини зараз
Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить На блокпостах у водіїв почнуть вилучати права: кого каратимуть Мінімальні пенсії з 1 липня: чи збільшать виплати пенсіонерам Українців можуть штрафувати за одяг: що заборонено носити
Показати ще

На відео видно, як два хлопця з великими жовтими торбами за плечима махають кулаками біля двох моторолерів, що впали.

Варто відзначити, що конфлікт кур'єрів тривав не довго, після розборок вони роз'їхалися по своїх справах.

З‘явилось відео самої бійки кур‘єрів #Glovo після #ДТП. До речі, кажуть, що один із «бійців» вже фігурував у нашій стрічці новин, коли у переході шоломом вдарив літнього чоловіка.

Geplaatst door Киев Оперативный op Dinsdag 9 juli 2019

Нагадаємо, що у ніч на суботу, 29 червня, в Оболонському районі Києва група чоловіків влаштувала бійку в ресторані "Каспій", а одній людині вистрілили в ногу.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" , у центрі Києва вранці у вівторок, 25 червня, на Хрещатику біля станції метро, де днями один з пасажирів накинувся на людей з ножем, відбулося нове НП.

Портал "Знай.uа" писав, що у четвер 20 червня у поліцію надійшов виклик про те, що на пляжі "Отрада" в районі канатної дороги близько 20 людей влаштували бійку і відкрили стрілянину.