Нинішні вихідні в Києві будуть насичені різноманітними цікавими подіями, повідомляє портал “Informator.ua”

У суботу, 22 червня, любителі велопрогулянок зможуть проїхатись Подолом та відпочити на Андріївському узвозі в рамках велосипедної екскурсії Cycle Tour & Party. А тих, хто любить потужні машини та Японію, арт-завод “Платформа” запрошує на фестиваль Токіо-Дріфт.

Задуматись про те, чому ми довіряємо різноманітним розумним пристроям, запропонує перформанс Remote Kyiv, в рамках якого учасники відправляться на двогодинну прогулянку за підказками синтетичного голосу. А ті, хто цікавиться старовниою, 22 та 23 червня зможуть відвідати міжнародний фестиваль “Скіфи”, де не тільки зможуть подивитись вистави реставраторів, але й самі взяти участь в різноманітних іграх та конкурсах.

Нарешті, 23 червня, в міжнародний день йоги для поціновувачів цієї старовинної індійської практики в парку Пушкіна відбудуться два сеанси — вранці та ввечері.

Популярні новини зараз
Чи буде 2024 рік високосним: усі заборони та таємниці року "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Нагадуємо, що київська вулиця Салютна, що на Нивках, стала першою в столиці smart-вулицею.

Раніше протал “Знай.ua” писав про те, що у Київській міськдержаміністрації повідомили, що у наступному році закуплять для столицы нові вагони метро.

Також “Знай.ua” розповідав про те, як відбувається будівництво двох нових станцій столичної підземки на Виноградарі.