В Киеве пьяные родители устроили разборки на глазах малолетнего ребенка. Об этом сообщил свидетель инцидента Дмитрий Мухин.

Очевидец отмечает, что родители, находясь в состоянии сильного алкогольного опьянения, попытались проехать в метро. С ними был ребенок 3-4 лет: нетрезвая мать, рухнув на малыша, едва не задавила его. В метро семейство не пустила полиция. Наблюдавший за происходящим мужчина сделал родителям замечание, а в ответ услышал нецензурную брань. Он предупредил правоохранителей о пьяных «посетителях» подземки.

Пьяные родители при ребенке устроили дебош в киевском метро

Популярные статьи сейчас

Украинцы обрадовались, что на месте Тины Кароль в шоу "Голос країни" оказалась Оля Полякова: "Только вперед"

Настя Каменских на отдыхе с Потапом приняла странную позу: "Пятачок вместо носа и рука двухметровая"

Те самые кадры с Тиной Кароль, когда звезда вышла на сцену после новости о гибели любимого: "Это не конец..."

Звезда "МастерШеф" Ольга Мартыновская похвасталась семейным счастьем в объятиях дочери и Эктора Хименеса-Браво: "Уже супруги"

Показать еще

Максимальний РЕПОСТ ! Це потрібно ЗУПИНИТИ !!! ОБЕРЕЖНО НЕЦЕНЗУРНА ЛАЙКА !!! Відпочиваючі на заході Грузинского Вина на ВДНХ я побачив жінку (Наталію Козак) https://m.facebook.com/profile.php?id=100004675094144 років 35 яка йшла с маленькою дитиною років 3-4 и вона перебуваючи в нетверезому стані почала падати з ніг на землю збиваючи дитину. Я підійшов до неї и спитав як вона могла так напитись коли з нею мала дитина . У відьповідь я почув нецензурну лайку и що вона буде робити те що їй заманеться. Потім я подзвонив у поліцію та викликав патрульних. Поки я чекав на поліцію , жінка почала йти в бік метро і комусь дзвонити , і через 5 хвилин до неї підійшов п’яний чоловік ( Сергій Пруднів) https://m.facebook.com/profile.php?id=100003299640734 з якоюсь жінкою в нетверезому стані теж з двома дітьми хлопчиком 2-3 роки та дівчинкою років 4-5 , і вони почали спускатись в метрополітен. Я подумав якщо їх не зупинити то діти в небезпеці , що ескалатор та колії метрополітену становлять загрозу для дітей якщо батьки ледве тримаються на ногах !!! Довго не думаючи я швидко пішов до турнікетів и попередив чергуючу на станції жінку яка швидко викликала поліцейського , и тут дружня алко родина зайшла до приміщення де були турнікети , полицейский їх затримав и не дав зайти до метро так дві жінки с чоловіком були не в тверезому стані и ще й с неповнолітніми дітьми. Через сперечання и нецензурну лайку , чоловік с дитиною намагався пройти поліцейського штовхаючи його , після того як чоловік перейшов всі норми і почав поліцейського дужче штовхати я допоміг та недав п’яному чоловіку далі штовхати поліцейського , за що получив з локтя по зубу який розколовся на дві частини , згодом підійшли інші полицейски метрополітену и ми всі пішли до кімнати поліції для складання протоколу , третя жінка яка буда з чоловіком і жінкою швидко схопила дітей та втікала з місця події , чоловіка і жінку вдалося проводити до кімнати поліції. З нецензурною лайкою і сперечаннями я написав заяву до поліції про те що , чоловік с жінкою в нетверезому стани перебували з маленьким сином 3-4 років и не хотіли нести відповідальність за свій стан підвергаючи свою дитину небезпеці та те що вони нанесли мені ушкодження , залишив цих неодекватних чоловіка і жінку в поліцейский кімнаті метрополітену я пішов геть . Я думаю що батьки несуть відповідальність за своїх дітей знаходячись на вулиці , от як вони можуть за цим слідкувати якщо вони не можуть дати собі ради , ледве стоячі на ногах , прошу служби опіки провести інспекцію та переконатись в тому що дитина яка проживає с алко залежними батьками не мае загрози проживаючи в родині . Я думаю що батьки з цого випадку візьмуть на себе відповідальність за свій стан та свої дії та навчаться себе контролювати !!! Розгляд справи почався МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!! , ЗУПИНЕМО НЕВІДПОВІДАЛЬНИХ БАТЬКІВ https://m.facebook.com/profile.php?id=100003299640734 https://m.facebook.com/profile.php?id=100004675094144

Geplaatst door Dmitry Muhin op Dinsdag 17 september 2019

Полицейские попытались остановить семью, но отец набросился на них с кулаками. Его обезвредили, на семейство составили админпротокол.

Напомним, что в Днепре активно борются с ямами на дорогах. Чтобы закончить ремонт быстрее, работы одновременно ведутся на нескольких улицах.

Как сообщал Знай.ua, в Запорожье ссора между братом и сестрой закончилась настоящей резней.

Знай.ua писал, что в Виннице пьяный водитель получил шесть протоколов нарушений, после того, как хотел обмануть патрульных.